KONST / Litografier / Färglitografi 14996063
nr 1499 6063
Olle Berlin
(f. 1932), Sverige
"Ljungdalen i vårljus". Signerad, färglitografi, numrerad 129/260. Bildmått: 33x44 cm, yttermått inklusive ram: 48x57 cm
Kondition: saknar glas
Olle Berlin, svensk målare och grafiker född 1932.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 18:26:42
31/10 18:16:05